Zarezerwuj

Online

Przyjazd

18 Sty 2021

Wyjazd

19 Sty 2021

Pakiety


Kolacja Walentynkowa


Rezerwacje można składać kontaktując się pod telefonem +48 601 773 333 lub mailowo pisząc na rezerwacje@villarubinstein.pl

Wielkanoc


Zapraszamy do spędzenia rodzinnych, spokojnych w kameralnym gronie Świąt Wielkanocnych w Villi Rubinstein w Wiśle! Co na Was czeka? Sielska atmosfera, bliskość kultury i przyrody budzącej się do życia. Tradycyjne polskie dania i słodkości, muzyka na żywo i relaks w SPA… a dla najmłodszych fantastyczna zabawa podczas malowania jajek. Zaproś najbliższych, a my zadbamy o . . .

villa rubinstein ferie 2020

Ferie 2020


Odpocznij od zgiełku miasta i naładuj się pozytywną zimową energią. Zadbamy o Twoje podniebienie, odpoczniesz w luksusowych wnętrzach a po białym szaleństwie zapewniamy niezapomniany relax w strefie SPA. Pakiet obowiązuje 06.01.2020 – 23.02.2020 powyżej trzech noclegów Pokój dwuosobowy de lux w cenie 395 zł/doba Pokój dwuosobowy Premium w cenie 495 zł/doba Apartament dwupoziomowy w cenie 595 zł/doba Apartament Premium . . .

wisła weekend w spa willa rubinstein

Weekend w SPA Wisła


Odwiedź nasze SPA, Villa Rubinstein w Wiśle! 2 noclegi w pokoju dwuosobowym de Lux romantyczna kolacja przy świecach z lampką wina strefa wellness na wyłączność 1 godz. (sauna sucha, jacuzzi, grota solna z tężnią) wino czerwone lub białe do wyboru podane do jacuzzi masaż ciała godzinny dla dwóch osób na cztery ręce śniadanie z możliwością . . .