Pakiety


Wakacje w Beskidach


Villa Rubinstein Latem to propozycja dla wygodnych. Piękna pogoda, mnóstwo turystów ,czysta przyroda. W każdą sobotę letnie koncerty fortepianowe W wybranych terminach scena teatralna Pobyt obejmuje: Śniadanie w formie bufetu oraz dania na ciepło do wyboru z karty Strefę wypoczynku na wyłączność (grota solna z tężnią, sauna sucha, jacuzzi) Lunch lub obiadokolacje, powyżej 3 dni . . .

wiosna w villi rubinstein

Majówka 2019


Wykorzystaj te dni po długich zimowych miesiącach na krótki ale pełny relaksu odpoczynek. Pobyt obejmuje: 3 noclegi Śniadanie w formie bufetu oraz dania na ciepło do wyboru z karty Lunch lub obiadokolacje Strefę wypoczynku na wyłączność (grota solna z tężnią, sauna sucha, jacuzzi) Parking monitorowany Szlafroki, kapcie, sejf, woda mineralna w pokoju WiFi Opłatę klimatyczną . . .

wisła weekend w spa willa rubinstein

WEEKEND W SPA WISŁA


Odwiedź nasze SPA, Villa Rubinstein w Wiśle! 2 noclegi w pokoju dwuosobowym de Lux romantyczna kolacja przy świecach z lampką wina strefa wellness na wyłączność 1 godz. (sauna sucha, jacuzzi, grota solna z tężnią) wino czerwone lub białe do wyboru podane do jacuzzi masaż ciała godzinny dla dwóch osób na cztery ręce śniadanie z możliwością . . .

Dzień kobiet w spa w wiśle villa rubinstein

Dzień kobiet 2019, w SPA w WIŚLE


Wszystko dla Kobiet. W szalonym pędzie obowiązków dnia codziennego, nadchodzi doskonały czas na poświęcenie uwagi tylko sobie! Najlepszy czas na zadbanie o swoje ciało i ducha. Wiemy co lubisz i co dla Ciebie najlepsze.  Twoje samopoczucie jest w naszych rękach. Oddaj się ciszy, masażom. Pozwól sobie na spotkanie z kosmetyczką. Szef Kuchni stworzy dania, które . . .

wielkanoc w górach villa rubinstein

Wielkanoc 2019 w Górach


Cena obejmuje: Noclegi ze śniadaniami (piątek – poniedziałek, 3 doby) Bufet kawowo – herbaciany w godz 11-16 Śniadanie Wielkanocne Obiad Wielkanocny w pierwszy dzień Świąt Dwie obiadokolacje Strefy ciszy (sauna sucha, jacuzzi, grota solna z tężnią) 1 godz. dziennie Kącik malowania jaj Wielkanocnych Szlafrok, kapcie Sejf w pokoju Woda mineralna Opłata klimatyczna Możliwość zakupu lub . . .

pakiety biznesowe i konferencyjne villa rubinstein wisła

Pakiety biznesowe


W pracy poza firmą! Pakiety biznesowe Villa Rubinstein Wisła Oferta, którą przygotowaliśmy, skierowana jest do grup zorganizowanych chcących przeprowadzić szkolenie, prelekcje, spotkanie biznesowe w kameralnym i luksusowym miejscu. Poniżej przedstawiona oferta, jest ofertą poglądową. Sprecyzuj swoje potrzeby przygotujemy alternatywną specjalnie dla Ciebie i dla Twoich potrzeb. Wszelkie pytania proszę kierować pod numerem telefonu 601 773 . . .