Zarezerwuj

Online

Przyjazd

23 lip 2024

Wyjazd

24 lip 2024

Pakiet biznesowy


Pakiety
Wróć

Villa Rubinstein zaprasza do organizacji spotkań i meetingów biznesowych!

Szukasz miejsca na organizację kameralnej konferencji? Spotkania biznesowego? Chcesz połączyć doskonałe warunki do pracy, z dodatkowymi udogodnieniami? Villa Rubinstein w Wiśle, będzie doskonałym wyborem!

Ceny noclegów, kartę menu i wszelkie dodatki ustalamy indywidualnie według potrzeb i preferencji naszych klientów.

W obiekcie posiadamy perfekcyjnie wygłuszone, klimatyzowane pomieszczenie, wyposażone w duży telewizor z funkcją Smart TV. Wyposażenie obejmuje także ekran, rzutnik i wszelkie elementy potrzebne do efektywnego przeprowadzania prezentacji multimedialnych.

Poza doskonałym zapleczem do organizacji spotkań firmowych oferujemy doskonałej jakości śniadania, serwowane w ogrodzie zimowym, pokoje o najwyższym standardzie i standard sprzątania zachowany sprzed pandemii.

Villa Rubinstein została w całości wyposażona w wysokiej klasy filtr powietrza, który pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie naszych Gości. Oddychanie w naszym obiekcie jest czystą przyjemnością, a sen jest spokojniejszy i głębszy niż kiedykolwiek. Potwierdzają to dziesiątki pozytywnych opinii stałych bywalców naszego obiektu.

Po trudach całodniowego spotkania biznesowego, zapraszamy serdecznie do naszej strefy SPA, z grotą solną, suchą sauną, czy pokojem masażu.

Rezerwacje prosimy składać kontaktując się pod telefonem +48 601 773 333 lub mailowo pisząc na rezerwacje@villarubinstein.pl

Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile