Zarezerwuj

Online

Przyjazd

21 cze 2024

Wyjazd

22 cze 2024

Pokoje w Villi Rubinstein


Rozumiemy, że jesteś poza domem. Wiemy, że potrzebujesz rozwiązań, które pozwolą Ci odpocząć lub owocnie pracować.

Mając na uwadze Twoje oczekiwania zapewniamy Ci:

Pokój dwuosobowy de’LUX595 zł /doba
Pokój dwuosobowy Premium695 zł / doba
Apartament dwupoziomowy (max 4 os.)1500 zł / doba
Apartament Premium1500 zł / doba
Dostawka200 zł / os. / doba
Strefa SPA na wyłączność 1 godz.150 zł / osoba / 1h
Parking górny monitorowany40 zł / doba
Parking dolny monitorowany20 zł / doba
Wycieczka motocyklem BMW K1600GTL
(jako pasażer)
300 zł / godzina

Komfort Gościa jest dla nas najważniejszy, dlatego decydując się na noclegi u nas, możesz liczyć na:

Jesteśmy skoncentrowani na wszystkich Twoich potrzebach i uwagach. We wszystkich naszych pokojach szczególnie i skrupulatnie zadbaliśmy o komfort i przytulny klimat. Każde z pomieszczeń w naszej Villi urządzone zostały w taki sposób, abyś mógł poczuć się jak w domu.

Zawsze robimy wszystko, aby w naszej Villi roztaczał się pozytywny nastrój, dobry humor i wielkie pokłady dobrej energii, dbamy o każdego z gości, jak tylko potrafimy, dlatego możesz czuć się całkowicie swobodnie i przyjść do nas z każdym problemem.

Nocleg w naszym obiekcie ma być dla Ciebie doświadczeniem wartym wspomnień, dobrego słowa i powrotu. Zawsze będziesz u nas mile widziany i zawsze znajdziemy dla Ciebie to, czego szukasz i potrzebujesz, nasza recepcja jest do Twojej dyspozycji i zrobimy wszystko, aby pobyt w naszej Villi był jak najlepszy.

Zawsze zachęcamy do skorzystania z naszej Strefy SPA, w której czeka na Ciebie nasza grota solna, sauna oraz gabinet masażu, gdzie Twoje mięśnie doznają rozluźnienia, a ciało i umysł odpoczną od zgiełku dnia codziennego.

Jeżeli szukasz doznać kulinarnych i relaksu dla podniebienia, kucharze w restauracji La Passione mają w sobie niesamowite pokłady pomysłów, ekstrawagancji i nutki szaleństwa. Wszystko doprawione uczuciem, zmysłem estetyki i absolutnie wyjątkowym poczuciem smaku.

W naszej ofercie mamy noclegi ze śniadaniem, przygotowanym przez naszych kucharzy wyłącznie ze świeżych produktów. Możesz spodziewać się mieszanki smaków i wysokiej jakości. W Villi Rubinstein co krok czeka Cię miłe zaskoczenie!

Nasze pokoje sprawią, że Wisła stanie się stałym punktem na Twojej mapie, a nocleg w naszym obiekcie będzie tylko jednym z wielu znakomitych wrażeń, które po sobie pozostawimy!

Zapraszamy!


Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile