Zarezerwuj

Online

Przyjazd

24 lip 2024

Wyjazd

25 lip 2024

SPA, Villa Rubinstein Wisła


Otwarte 10.00 - 22.00

Strefa SPA jest tymczasowo nieczynna. Przeprowadzamy szereg prac remontowych i w trosce o naszych Gości wprowadzamy nowe udogodnienia!

SPA Villa Rubinstein w Wiśle, to kameralne miejsce nastawione na relaks i wyciszenie.

Oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych oraz masaży.

W tej strefie jesteś sama/sam lub tylko we dwoje. Odpręż się w samotności lub podziel się przyjemnością z bliską Ci osobą.

Strefa SPA i zabiegi pielęgnacyjne

Nasze zabiegi to wyciszenie i relaks dla ciała, umysłu, duszy. Skorzystaj z niesamowitego ukojenia i pozwól sobie na odrobinę odprężenia. W przygotowanej strefie SPA czas płynie wolniej i tak, jak sobie tego życzysz. Prawdziwy relaks to brak pośpiechu i poczucia czasu, chcemy, aby nasi goście czuli się możliwie najbardziej komfortowo. Pozwól się rozpieścić!

Zabiegi SPA oferowane w naszej Villi pomogą Ci osiągnąć balans, spokój i wyciszenie, od relaksujących masaży twarzy i głowy, aż po odprężające masaże na cztery ręce, dla całego ciała. Dla najbardziej wymagających gości mamy w swojej ofercie szereg zabiegów odmładzających, liftingujących i ujędrniających. Profesjonalni masażyści zadbają o Twoją głowę, twarz i całe ciało.

W ofercie znajdziesz masaże klasyczne, odmianę sportową z elementami terapii manualnej, masaż gorącymi kamieniami i zabiegi kolagenowe na całe ciało. Całości dopełni nasz niezwykle stylowy pokój masażu, w którym poczujesz się komfortowo i spokojnie.

Villa Rubinstein, jest jednym z niewielu obiektów z grotą solną w naszych pięknych górach, co w połączeniu z nastrojową muzyką i kojącą energią cudownych świec, pozwoli Ci zapomnieć o stresach dnia codziennego. Nasza kameralna Villa, oferuje również Jacuzzi na wyłączność, suchą saunę po ciężkim dniu pełnym wędrówek i schładzający prysznic pomocny w szybkiej regeneracji organizmu. Dbamy o każdego gościa, i chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Cennik usług:


Zabieg liftingujący340 zł / 60 min
Zabieg ujędrniająco – nawilżający na całe ciało połączony z masażem peelingującym
360 zł / 60 min
Zabieg odmładzający z czekoladą połączony z masażem peelingującym
360 zł / 60 min
Masaż kolagenowy całego ciała
340 zł / 60 min
Masaż gorącymi kamieniami340 zł / 60 min
Masaż sportowy z elementami terapii manualnej280 zł / 60 min
Masaż klasyczny260 zł / 60 min
Masaż grzbietu
180 zł / 30 min
Masaż na 4 ręce klasyczny420 zł / 60 min

Galeria SPA


Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile