Zarezerwuj

Online

Przyjazd

17 Cze 2021

Wyjazd

18 Cze 2021

Pakiety


Walentynki Villa Rubinstein

Kolacja Walentynkowa


Rezerwacje można składać kontaktując się pod telefonem +48 601 773 333 lub mailowo pisząc na rezerwacje@villarubinstein.pl

Wielkanoc w Villi Rubinstein

Wielkanoc


Zapraszamy do spędzenia rodzinnych, spokojnych w kameralnym gronie Świąt Wielkanocnych w Villi Rubinstein w Wiśle! Co na Was czeka? Sielska atmosfera, bliskość kultury i przyrody budzącej się do życia. Tradycyjne polskie dania i słodkości, muzyka na żywo i relaks w SPA… a dla najmłodszych fantastyczna zabawa podczas malowania jajek. Zaproś najbliższych, a my zadbamy o . . .

villa rubinstein ferie 2020

Ferie 2020


Odpocznij od zgiełku miasta i naładuj się pozytywną zimową energią. Zadbamy o Twoje podniebienie, odpoczniesz w luksusowych wnętrzach a po białym szaleństwie zapewniamy niezapomniany relax w strefie SPA. Pakiet obowiązuje 06.01.2020 – 23.02.2020 powyżej trzech noclegów Pokój dwuosobowy de lux w cenie 395 zł/doba Pokój dwuosobowy Premium w cenie 495 zł/doba Apartament dwupoziomowy w cenie 595 zł/doba Apartament Premium . . .

wisła weekend w spa willa rubinstein

Weekend w SPA w górach!


Odwiedź nasze SPA, odwiedź Villę Rubinstein w Wiśle! Chcesz zrobić swojej drugiej połówce perfekcyjny prezent? A może po prostu wspólny wypad do górskiego SPA, dla odprężenia? Co otrzymasz wybierając weekend w SPA dla dwojga, w Villi Rubinstein? Przygotowaliśmy dla Ciebie i bliskiej Ci osoby szereg atrakcji! Dwa noclegi w pokoju De Lux dla dwóch osób, . . .

Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile