Zarezerwuj

Online

Przyjazd

21 cze 2024

Wyjazd

22 cze 2024

Pakiety


weekend w górach

Relaksujący weekend w górach!


Odwiedź Villę Rubinstein w Wiśle i wypocznij w otoczeniu pięknych gór! Chcesz zrobić swojej drugiej połówce perfekcyjny prezent? A może po prostu wspólny wypad w góry dla odprężenia? Co otrzymasz wybierając weekend dla dwojga w Villi Rubinstein? Przygotowaliśmy dla Ciebie i bliskiej Ci osoby szereg atrakcji! Dwa noclegi w pokoju De Lux dla dwóch osób, . . .

pakiet okolicznościowy w Villi Rubinstein

Pakiet okolicznościowy


Szukasz miejsca z klimatem i duszą na organizację kameralnej imprezy okolicznościowej? Zapraszamy do Villi Rubinstein w Wiśle! Kartę dań dobierzemy całkowicie indywidualnie do Twoich potrzeb, nasi szefowie kuchni staną na wysokości zadania, aby przygotowane przez nich potrawy przeszły najśmielsze oczekiwania Twoich Gości. Villa Rubinstein to nie tylko doskonałe zaplecze gastronomiczne, ale również pokoje o bardzo . . .

pakiet biznesowy

Pakiet biznesowy


Villa Rubinstein zaprasza do organizacji spotkań i meetingów biznesowych! Szukasz miejsca na organizację kameralnej konferencji? Spotkania biznesowego? Chcesz połączyć doskonałe warunki do pracy, z dodatkowymi udogodnieniami? Villa Rubinstein w Wiśle, będzie doskonałym wyborem! Ceny noclegów, kartę menu i wszelkie dodatki ustalamy indywidualnie według potrzeb i preferencji naszych klientów. W obiekcie posiadamy perfekcyjnie wygłuszone, klimatyzowane pomieszczenie, . . .

Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile