Zarezerwuj

Online

Przyjazd

21 cze 2024

Wyjazd

22 cze 2024

Dołącz do naszego zespołu!


Napisz do nas!

Szukamy właśnie Ciebie!

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Chcesz pracować w branży hotelarskiej i nie boisz się nowych wyzwań? Napisz do nas! Nawet jeżeli hotelarstwo, to dla Ciebie zupełna nowość – nie szkodzi! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Szukamy ludzi otwartych na nowe wyzwania i chętnych do pracy w hotelarstwie oraz gastronomii – jeżeli masz doświadczenie w obsłudze Gościa hotelowego – super! Jeżeli nie, nie szkodzi! Pokażemy wszystko, wprowadzimy w tajniki pracy w branży hotelarskiej i nauczymy od podszewki! Może masz wykształcenie gastronomiczne? Świetnie! W naszej kuchni też znajdziemy miejsce!

Co jest dla nas ważne?

W Villi Rubinstein nie stawiamy na liczbę pracowników, ale na jakość obsługi. Chcemy, aby każdy Gość, czuł się w naszym obiekcie, jak w domu. Chcemy, aby chętnie do nas wracał! Pokażemy, jak zadbać o Gościa hotelowego i zapewnić najwyższy standard obsługi!

Nie szukamy ludzi na jedno, konkretne stanowisko! Znajdziemy pracę każdemu, kto chce się uczyć i poznawać tajniki pracy w branży hotelarskiej. Nasza załoga jest chwalona przez Gości za otwartość i pozytywne podejście do potrzeb klienta. Czujesz, że możesz być wartością dodaną do naszego zespołu? Nie czekaj! Napisz do nas i zostaw nam swoje CV!

Formularz rekrutacyjny
    Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile Zasady bezpieczeństwa Zasady bezpieczeństwa mobile